Logo icon

SēkluMuss
miniAkselerators

Izveido produktu miniAkseleratora ietvaros

Publicē sludinājumu Projektu Bankā

Realizē reklāmas stratēģiju pirkumu iegūšanai


SēkluMuss miniAkseleratora nedēļas nogales soļi

  1. Sava produkta koncepcijas radīšana Sestdienas rītā 10:00 sāksim miniAkseleratoru ar lektores pirmajiem video par to, kā saplānot un radīt savu konfešu produktu koncepciju. Kas jāņem vērā, kādas izejvielas, iepakojumu un citu nianšu izvēli, balstoties uz lektores 6 gadu pieredzi šajā biznesā.
  2. Izejvielu sagāde starta partijai Kad koncepciju būsiet izveidojuši un idejiski produktu jau redzēsiet "uz papīra", tad laiks būs sēsties mašīnā un sagādāt izejvielas starta partijas produktu izgatavošanai. Šeit būtu jārēķinās orientējoši ar 25€ izdevumiem. ☝️Gudrs uzņēmējs sākumā rada testa-partiju, nevis iet uz "visu banku", lai "iemēģinātu roku" un pārbaudītu pieprasījumu.
  3. Starta partijas saražošana Kad izejvielas ir sagādātas, tad lektores vadībā saražosiet savus pirmos 10-15 iepakojumus ar savu jaunradīto produkciju. Veiksim produkta iepakojuma noformēšanu, uzņemsim pāris skaistas fotogrāfijas un sagatavosimiem pirmajai pārdošanai.
  4. Sava produkta publicēšana platformā ProjektuBanka.lv Sadarbībā ar ProjektuBanka.lv, izveidosim internetā sludinājumu ar savām jaunradītājām konfektēm un fotogrāfijām. Uzliksim mērķi, kādu apjomu vēlamies pārdot un cik ieņēmumus gūt. ☝️ Jo gudram uzņēmējam ir jābūt skaidram mērķim! Un šis mērķis papildu motivēs arī pircējus produktu iegādāties.
  5. Sava produkta reklamēšana ☝️Gudrs uzņēmējs vispirms pārdod un tad saražo, lai pārliecinātos, ka radījis "labu ideju". Šādi arī darīsim mēs. Lai iegādātos papildus izejvielas produktu izgatavošanā, mums sākumā būs jāveic pārdošana internetā, izmantojot savu radošumu un/vai izmantojot video lekcijā demonstrētās metodes.
  6. Pārdotā saražošana un piegāde (pēc miniAkseleratora) Kad būsiet ProjektuBankā pārdevuši plānoto apjomu konfekšu, zināsiet, cik produkcija Jums ir jāsaražo. Tad varēsiet iegādāties nepieciešamās izejvielas un veikt ražošanu jau nākamajā nedēļā pa vakariem, līdzīgi kā ražojāt "starta partiju". Un pēc tam saviem klientiem preci piegādāt.
Izveidot sludinājumu


Veiksmīgas kampaņas zelta likumi

Spēcīga komanda

Nelabojams entuziasms, tērauda ķēriens, laba plānošana un nezūdoša ticība idejai.

Iedvesmojoši attēli

Labāk vienreiz redzēt, nekā septiņreiz dzirdēt! Notver savu vīziju, uzbur skatus un parādi kā izskatās Tava ideja.

Aizraujošs video

Nofilmē sevi, komandu un ideju, lai radītu uzticību sev un paķertu citus ar savu azartu.

Detalizēts apraksts

Stāsti visu! Stāsti, kā ideja radās, kā turpinās, kā tu jūties par to. Izklāsti mērķus, plānus un tāmes un kāda nozīme ir katram ieguldītājam.

Vilinoši labumi

Motivējiet domubiedrus ieguldīt jūsu projektā. Visiem patīk dāvanas, eksluzīvas iespējas un sirsnīgi paldies.

Roka uz pulsa

Esiet aktīvi, informējiet ieguldītājus par projekta norisi, iesaistiet domubiedrus procesā un atbildiet uz jautājumiem. Jo mums visiem patiktu, ja citi tā darītu!